×

  Tagasi teenustesse

  Paigaldus ja kaasajastastamine

  Tehnikalahenduste paigaldamine on meiejaoks argipäev, ning vastavalt ideele ja ruumi võimalustele otsime sobiva viisi, kuidas teie valitud tehnikasüsteem kindlalt töökorda seada nii, et seda oleks mugav kasutada.

  Kui tehnikalahendus on mõnda aega juba teie käsutuses olnud, siis pole tundmatu, et kõik asjad vajavad kord hooldust. Hooldamise käigus saab teie tehnikasüsteem uue hingamise ja võimalikud kulumismärgid ülestähendatud, et hoida tehnikalahendust töös ja heas tervises.
  Olemasoleva tehnikalahenduse puhul on teinekord vaja olukord ära hinnata, et näha kas on võimalik osasid komponente kasutada ja ehk on võimalik uuendada osa seadmetest terviku asemel. Tehnikamaailm on suur ja lai, ning osad seadmed vananevad ja aeguvad kiiremini kui teised. Tehnika kaasajastamise puhul vaatame üle teie olemasoleva süsteemi ja teeme vastavalt sellele uue lahenduse, nõustades vajaminevate tööde osas.

  Olemasoleva tehnikalahenduse väljavahetamisel aitame oma kliente ka maha kantud tehnika realiseerimise ja müügiga. On tõenäoline, et tooted omavad peale kasutamist veel väärtust, ning on kellelegi tarvilikud. Selleks oleme oma klientidele loonud mugava keskkonna umarket.eu või aitame soovi korral tehnikat edasi müüa.