×

  Meist

  Meist

  Kes me oleme?

  Gearstation OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis arenes välja emafirma Event Center OÜ müügiosakonnast. Event Centeri müügiosakonnal on 18 aastane kogemus valdkonnas, mille jooksul oleme teostanud väga palju erinevaid projekte. Nende hulka kuuluvad ärihooned, riigiasutused, konverentsiruumid, kontserti- ja teatrisaalid, kaubanduskeskused, restoranid, ööklubid, erahooned, huvi- ja haridusasutused, heli- ja fotostuudiod, reklaamkeskkonnad ja majutusasutused.

  Meie emafirma Event Center on järjepanu oma valdkonnas tegutsedes ellu kutsunud erinevaid ajutisi- ja püsilahendusi aastast 2003. Selle ajaga sissetöötatud töömetoodika ja kvaliteetsed tehnikabrändid on kindlaks aluseks, et viia pika töö tulemus ümber teise fokuseeritud ettevõttesse, kes samu väärtusi edasi arendab ja kannab.

  Mis siis on täpsemalt Gearstation?

  Gearstation on ennekõike heli-, valgus-, video-, stuudio– ja lavatehnikalahendustele orienteeritud ettevõte ja samuti infokeskkond koos e-poega.

  Meie baastegevused jaotuvad kolmeks:

  • Gearstationi e-pood ja otsemüük
  • Gearstationi tehnikalahendused
  • Kasutatud tehnika müügikeskkond uMarket.eu

  Gearstation.eu veebisaidilt leiab meie e-poe, kus äriklient saab mugavalt endale konto luua ning saada osa ärikliendi soodustustest.

  Gearstationi veebipoe ja sortimendi oleme proovinud oma klientide jaoks teha võimalikult lihtsaks.

  Gearstation pakub ka terviklahendusi ja tehnikalahenduste väljatöötamist.

  Olenevalt kliendi vajadusest, oleme valmis oma klientidele pakkuma erinevate keskkondade lahendusi alates mõnest nutikamast kinnitusest kuni komplekslahenduste ja paigaldusteni välja. Meie igapäeva töö on erinevate hoonete püsilahenduste välja töötamine. Aitame kliendil valida välja sobiva tehnika, et saavutada võimalikult optimaalne ja kvaliteetne lahendus.

  Lisaks on Gearstation välja töötanud ka kasutatud tehnika müügiportaali uMarket.eu, kus saavad ettevõtted ja eraisikud hõlpsasti luua oma e-poe, et müüa seisma jäänud või muul moel müümist vajavat tehnikat.

  Ostukorv0
  Ostukorvis ei ole tooteid!
  Jätka ostlemist