Warning: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt80770/domeenid/www.gearstation.eu/htdocs/wp-content/themes/Bonamore/header.php on line 107
EST

Warning: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt80770/domeenid/www.gearstation.eu/htdocs/wp-content/themes/Bonamore/header.php on line 139
ENG
×

  Tagasi teenustesse

  Järelteenused

  Müügijärgsete teenuste raames pakume uute või olemasolevate tehniliste lahenduste jaoks nõustamis-, koolitus- ja muid tugiteenuseid.

  Tehniliste lahenduste puhul tuleb ikka ette, et seda kasutav personal vahetub. Siis tuleb uusi inimesi kursis hoida ja kolleegi vahetades uuesti tehnikaga tuttavaks saada. Meie spetsialist hindab olukorda või koolitab välja Teie uue meeskonna, et töö saaks sujuvalt ja mugavalt edasi minna.

  Mõne aja pärast on rõõm meenutada ka tehnoloogia funktsioone ja võimekust, millele saab järeltreeningu näol lahenduse leida, et vaim värske püsiks ja tehnoloogia kasutamine oskuste taha kinni ei jääks.

  Ostukorv0
  Ostukorvis ei ole tooteid!
  Jätka ostlemist