×

  Tagasi teenustesse

  Paigaldus ja kaasajastamine

  Tehniliste lahenduste paigaldus on meie jaoks igapäevane ning olenevalt ideest ja ruumi võimalustest otsime sobiva viisi, kuidas valitud tehniline lahendus töökorda viia, et seda oleks mugav kasutada.

  Kui tehniline lahendus on juba mõnda aega teie käsutuses olnud, siis pole ka üllatus, et kõik asjad vajavad korra hooldust. Hoolduse käigus puhutakse teie tehnikapargile elu uuesti sisse ja fikseeritakse kulumisjäljed, et tehniline töö oleks töökorras.
  Olemasoleva tehnilise lahenduse puhul on mõnikord vaja olukorda hinnata, et näha, kas on võimalik kasutada mõnda komponenti ja võib-olla uuendada mõnda üksikut seadet terviku asemel. Tehnoloogiamaailm on suur ja tohutu ning mõned seadmed vananevad kiiremini kui teised. Tehnilise uuenduse korral vaatame teie olemasoleva süsteemi üle ja teeme vastavalt uue lahenduse, nõustades vajalike tööde osas.

  Olemasoleva tehnilise lahenduse väljavahetamisel aitame oma kliente ka mahakantud seadmete realiseerimisel ja müügil. Tõenäoliselt on toodetel ka pärast kasutamist väärtust ja need on kasulikud kõigile. Selleks oleme loonud oma klientidele mugava keskkonna umarket.eu või aitame soovi korral tehnikat edasi müüa.

  Ostukorv0
  Ostukorvis ei ole tooteid!
  Jätka ostlemist